کولر گازی جنرال 36000 ایستاده

کولر گازی جنرال 36000 دو گانه برای گرم و خنک کردن مکان هایی با متراژ تا 160 متر پشتیبانی می کند. این کولر گازی به واسطه ظرفیت 36 هزار اغلب در مکان های عمومی از جمله بانک ها، دفاتر، کافه ها، رستوران ها و مراکز خرید و… استفاده می شود.

ویژگی ها

ظرفیت 36 هزار

قابلیت تنظیم سرعت فن

حالت خواب

قدرت الکتریکی تک فاز AC

پرتاب باد 10-11 مترمربع

متراژ 140 تا 190 مترمربع

صفحه نمایش LED

موتور روتاری

بررسی

همانطور که از نام کولرگازی ایستاده جنرال پیداست با نوعی کولرگازی ایستاده روبه رو هستیم که مختص مکان های عمومی و درمواردی خانه های مستاجری که امکان سوراخ کردن دیوار و رد شدن سیم وجود ندارد مورد استفاده قرار قرار می گیرد.. طراحی شیک جمع جور با رنگ سفید این کولر گازی به گونه ای است که در هر گوشه ای از دفتر یا اتاق به صورت ایستاده گذاشته می شود و شباهتی به یخچال یا کمد دارد.

 

پنل داخلی این کولرگازی جنرال 36000 با ابعاد 1800×350×550 دارای رنگ بدنه سفید است و در بالاترین قسمت دارای پره ها و دریچه های برای پخش هوا می باشد.

 

در قسمت زیر این پره ها یک نمایشگر به شکل بیضی قرار داده شده است که شما می توانید بر روی آن اطلاعات مخصوص به تنظیمات را دریافت کنید. این کولر گازی دارای قابلیت استفاده سرد و گرم است که توان قدرت پرتاپ تا 10_11 دارد و ظرفیت کلی آن 36 هزار است که ظرفیت سرمایشی آن 36 هزار و ظرفیت گرمایشی آن هم 36 هزار می باشد.

نوع کمپرسور این مدل روتاری است که دارای مکانیزم جابه‌ جایی مثبت و از نوع چرخشی هستند. کمپرسورهای روتاری نسبت به کمپرسورهای پیستونی مصرف برق کمتر و سرو صدای کمتری دارند و همچنین حرارت کمی را تولید میکنند. در مجموع راندمان بالاتری نسبت به کمپرسورهای پیستونی دارند.

 

با فشرده سازی گاز بوسیله ی حرکات 360 درجه ای دورانی، هوای خنک و سرد را تولید می کند. در این کمپرسور از گاز R22 استفاه می شود که راندمان بسیار بالایی دارد و دوست دار محیط زیست هم می باشد.

 

از نظر میزان مصرف انرژی کولر گازی جنرال 36000 کولر گازی های کم مصرف قرار می گیرد. برق مصرفی این کولر گازی تک فازاست و تنها از دو رشته سیم فاز و نول تشکیل شده است. همچنین سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق از کمپرسور در برابر صدمات احتمالی ناشی از تغییر ولتاژ برق محافظت خواهد کرد.

کولر گازی های معمولی دارای پره های دوتایی (بالا و پایین) برای پخش هوای سرد در داخل اتاق می باشند. اما کولر گازی ایستاده جنرال 36000  با عملکرد چرخش ۴D (بالا و پایین سمت راست و سمت چپ) می توانند هوای خنک را در جهات مختلف فوت کنند تا با اطمینان کامل اتاق خنک شود. بوسیله این سیستم باد خنکی که از کولر خارج می شود بوسیله پره هایی که در آن طراحی شده است، جریان هوا را به بالا و پایین (عمودی) ،چپ و راست (افقی) در فضا منتشر می کند. با این پرتاب باد تمام قسمتهای محیط به طور یکنواخت خنک شده و از هوای خوبی برخوردار می شود.

تنظیم خودکار دمای اتاق

را در حالت اتوماتیک قرار داده و با تعیین دمای کولر همیشه دمای کولر گازی را در دمای دلخواه شما قرار می‌دهد این گزینه مختص استفاده در زمان مکانی است که شما برای مدت طولانی در آنجا حضور ندارید و کولر گازی قادر خواهد بود دما را چه در سرما چه در گرما تنظیم نماید.

دارای حالت خواب

بی خوابی شبانه اثر بدی روی شما در طول روز خواهد گذاشت. به همین خاطر است که قابلیت خواب خوش جنرال شرایط هوایی ایده آل را در اتاق خواب شما برقرار می سازد.

سیستم خواب راحت (good sleep) در کولر گازی اجنرال 36000 ایستاده با کنترل دقیق دما و تنظیم خودکار رطوبت، خوابی آرام را برای شما به ارمغان می آورد. خواب راحت نه تنها دقایق و ساعت های بی خوابی را به شما بر می گرداند، بلکه در مقایسه با حالت خنک کنندگی عادی تا ۳۶% در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می نماید.