اسپیلت دیواری ایوولی 12000 EVCIS-12K-J

معرفی محصول

کولر گازی ایوولی 12000 EVCIS-12K-J یکی دیگر از کولر گازی هایی برند ایوولی است. این کولر گازی در دو مدل ارائه شده است. هر دو مدل از لحاظ شکل ظاهری و سایر مشخصات کاملا یکسان هستند. تنها تفاوتی که دارند در نوع گاز مبرد به کار برده شده است. گاز به کار رفته در این مدل از نوع R410a است و گاز مدل قبلی R22 است. این کولر در ظرفیت 12 هزار واحد بی تی یو ساخته شده است. این کولر می تواند فضایی تا اندازه ی 20 متر مربع را پوشش دهد. پنل این کولر امکان استفاده ی آن در فصل سرد را به شما می دهد. موتور کولر گازی ایوولی از نوع روتاری GMCC است. رادیاتورهای طلایی به کار رفته در این موتور از پوسیدگی و فرسایش آن جلوگیری می کنند. گاز به کار رفته دراین کولر R410a عملکردی عالی را از خود ارائه می دهد. کاربرد این گاز باعث افزایش طول عمر موتور می شود. پنل داخلی کولر طراحی بسیار شیک و زیبایی دارد؛ به صورتی که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. در داخل پنل سیستم تصفیه هوا برای جذب گرد و غبار وجود دارد که هوایی مطبوع را در محیط پخش می کند.

ویژگی کمپرسور ایوولی

مهم ترین قسمت این کولر گازی کمپرسور آن است. کمپرسور کولر گازی 12000 ایوولی روتاری GMCC است. این کمپرسور کارکرد بسیار عالی دارد. اگر چه این موتور به برد اینورتر مجهز نیست اما مصرف برق نرمالی دارد. قدرت کلی این موتور 12 هزار واحد بی تی یو است. این موتور از گاز مبرد R410a استفاده می کند. این گاز کیفیت بالایی را ارائه می کند. این گاز علاوه بر کیفیت مناسب باعث افزایش طول عمر می شود. رادیاتور های طلایی به کار رفته در این موتور باعث ماندگاری طولانی آن می شوند. موتور این کولر داخل یونیت خارجی قرار می گیرد.میزان صدا در یونیت داخلی معادل 40 دسی بل و در یونیت خارجی 52 دسی بل است.

بررسی ظاهری اسپیلت ایوولی مدل 12000 EVCIS-12K-J

یک پنل داخلی شیک یکی از مهم ترین قسمت های کولر به حساب می آید. پنل این کولر گازی بسیار مدرن و شیک است. بدنه ی پنل از جنس پلاستیک فشرده ی محکم به رنگ سفید شیری است. در قسمت کناری پنل یک نوار نقره ای عمودی زیبا و شیک به صورت مستطیلی طراحی شده است. یک صفحه نمایش ال ای دی برای نمایش میزان دمای محیط قرار گرفته است. پره های پرتاب باد در پایین پنل قرار گرفته اند و باد را تا 8 متر پرتاب می کنند. در داخل پنل سیستم مکش هوا به همراه فیلترهای مخصوص جذب گرد و غبار قرار گرفته است. بنابراین هوایی کاملا سالم و مطبوع در محیط پخش می شود.