اسپیلت سقفی ال جی 48000

کی از سیستم های خنک کننده ای که این روز ها بسیار پر طرفدار شده اند داکت اسپلیت ها هستند. بدون شک برند های زیادی در حال تولید با کیفیت ترین محصولات خود برای این تابستان بوده و هستند. در این زمینه برند های برتر جهانی همچون ال جی همیشه حرفی برای گفتن داشته اند. دارین مارکت یکی از محصولات این برند یعنی داکت اسپلیت سقفی 48000 ال جی مدل TB-H488RSS0 را به طور کامل مورد بررسی قرار داده است.

ویژگی کمپرسور روتاری

برند های معروف و معتبر دنیا در تهیه قطعات اولیه همواره با یک دیگر در مشارکت هستند. در دنیای سیستم های تهویه هوا نیز همین قانون بر قرار است. برند هیتاچی محبوب ترین کمپرسور دنیا یعنی کمپرسور روتاری را تولید کرد و اکنون این کمپرسور قلب پر تپش داکت اسپلیت سقفی 48000 ال جی مدل TB-H488RSS0 نیز می باشد. این کمپرسور بسیار کم صدا است و در عین حال هزینه نگهداری و تعمیر آن ارزان است. تمام این ها را در کنار کیفیت ساخت عالی قرار دهید. این کمپرسور بر روی هر داکت اسپلیتی که باشد، آن داکت اسپلیت را می توانید در هر محیطی قرار دهید. چه کوهستانی و چه گرمسیری فرقی نخواهد داشت.

تهویه هوای مطبوع

هوایی که تنفس می کنیم بسیار با اهمیت است. کمپانی ال جی نیز به آن اهمیت زیادی داده است. برای جلوگیری از بیماری ها تنفسی و جلوگیری از ورود هوای آلوده به هوای داخل خانه داکت اسپلیت ال جی به فیلتر چن لایه آنتی باکتریال و ضد قارچی مجهز شده است که به راحتی قابل شست و شو است.

با توجه به محیط زندگی خود و همچنین میزان آلوده بودن محیط خود می توانید از هفته ای یک بار تا ماهی یک بار فیلتر را بشویید و بعد از خشک شدن دوباره از آن استفاده کنید.

می توانید در روز های سرد سال از داکت اسپلیت ال جی به عنوان یک سیستم گرمایشی نیز استفاده کنید. برای این کار تنها لازم است که کویل آب گرم را برای داکت اسپلیت ال جی نصب کنید و در زمستان بدون نیاز به بخاری و تنها با استفاده از این داکت اسپلیت محیط خانه را گرم کنید.