اسپیلت سقفی ایران رادیاتور

داکت اسپلیت ایران رادیاتور 60000 گرید A یکی از شاخص ترین محصولات سرمایشی شرکت ایران رادیاتور است که از قابلیت عملکرد گرمایشی نیز بهره مند است. داکت اسپلیت ایران رادیاتور گرید A از کیفیت بالایی برخوردار بوده و مطابق با استاندارد های روز جهانی تولید شده است. داکت اسپلیت 60000 ایران رادیاتور مجهز به کمپرسور روتاری بوده و مناسب استفاده در محیط های مسکونی و اداری است. این محصول همچنین دارای فیلتر تصفیه جریان هوا و خدمات پس از فروش بوده و از سطح صدای عملکردی کمی برخوردار است .

معرفی محصول

داکت اسپلیت ایران رادیاتور ۶۰۰۰۰ یک سیستم تهویه مطبوع از نوع سرمایشی و گرمایشی است و می تواند در تمامی فصول مورد استفاده قرار گیرد. در فصل تابستان داکت اسپلیت ایران رادیاتور ۶۰۰۰۰ به کمک واحد خارجی خود جریان هوای خنک را تولید می کند.

ولی در طول زمستان و حالت گرمایشی ئاحد خارجی خاموش می شود و عمل گرم کردن هوا در هواساز به وسیله کویل هایی که در آنها آب گرم جریان دارد انجام می شود. آب گرم درون کویل ها معمولا به وسیله سیستم پکیج منازل امروزی فراهم می شود.

داکت اسپلیت ایران رادیاتور ۶۰۰۰۰ از نوع روشن و خاموش است. این یعنی یا موتور کمپرسور روی نهایت ظرفیت کار می کند و یا خاموش است. این نوع سیستم در فضاهایی که هوای تهویه شده بصورت متوالی از محیط خارج می شود کاربرد پیدا می کند.

در چنین شرایطی اگر سیستمی مجهز به اینورتر تهیه کنید عملا از اینورتر هیچ استفاده ای نخواهید داشت زیرا سیستم همواره روی حداکثر توان کار می کند و شما تنها هزینه ای اضافه برای آن پرداخت نموده اید. داکت اسپلیت ایران رادیاتور ۶۰۰۰۰ دارای ظرفیت سرمایشی ۶۰۰۰۰ BTU/hr و ظرفیت گرمایشی ۶۳۰۰۰ BTU/hr می باشد.

مصرف برق

ه دلیل این که داکت اسپلیت گرید A ایران رادیاتور ۶۰۰۰۰ دارای قدرت بالایی است احتیاج به یک منبع برق با ثبات دارد از این رو از برق سه فاز استفاده می کند.

برق سه فاز توان ثابتی را به طور دائمی برای مصرف‌کننده فراهم می کند. به عبارت دیگر حتی توان لحظه‌ای آن هم ثابت است و با زمان تغییر نمی کند. در نتیجه نویز و لرزش موتور کمپرسور داکت اسپلیت ایران رادیاتور ۶۰۰۰۰ کاهش چشم گیری پیدا می کند.

همچنین استفاده از برق سه فاز در داکت اسپلیت ایران رادیاتور ۶۰۰۰۰ مقرون به صرفه تر نیز هست. سیم های انتقال جریان برق در برق سه فاز جدا از کابل ارت دارای چهار سیم اصلی فاز۱، فاز۲، فاز۳ و سیم نول می باشد.