اسپیلت سقفی کاستی بوش 30000

دستگاههای اسپلیت سقفی کاستی همانند کولر گازی های دیواری کار می کنند، با این تفاوت که کاست ها به جای دیوار به سقف نصب می شوند و هوا را در جهت های دو، سه یا چهار طرف پخش می کند. قسمت بیرونی یک تهویه مطبوع کاستی که در خارج از منزل نصب شده است، دقیقا مانند یونیت خارجی سیستم دیواری است و به همان صورت نصب می شود.

محل نصب اسپیلت سقفی

دستگاههای سقفی کاستی نسبتا برزگ هستند و در ظرفیت ها و اندازه های متفاوتی وجود دارند ، بنابراین در هنگام انتخاب یک محل مناسب، گستره انتخاب کمی وجود دارد. به طور کلی، دستگاههای سقفی کاستی برای مناطق بزرگ و تجاری و یا عمومی مناسب تر هستند. از آنجا که آنها مقدار زیادی فضا را روی سقف می گیرند و چون بیشتر سقفها به طور معمول مانند سقفهای کاذب فضایی برای نصب یونین داخلی اسپلیت سقفی کاستی ندارند ، شما باید قبل خرید و نصب با متخصص مشورت کنید تا دقیقا جایی که می توانید از آن استفاده کنید را شناسایی کنید.

به عنوان یک قاعده کلی، مکان های عمومی که با باز و بسته شدن در مواجه هستند برای دستگاههای سقفی کاستی نیز پیشنهاد می شود.

دستورالعمل های نصب یک یونیت خارجی در فضای باز برای یک نوع تهویه مطبوع نوع کاست مشابه همان سیستم تهویه مطبوع دیگر سیستم های موجود می باشد. یونیت خارجی در فضای باز باید در مکان های پایداری که در آن ارتعاش نباشد ، جایی که فضای آزاد زیادی در هر اطاف دارد تا در مسیر جریان هوا باشد ، جایی که فضای باز به راحتی برای تعمیر و نگهداری در دسترس باشد و جایی که در معرض خوردگی و نور مستقیم آفتاب قرار نگیرند و همچنین دوری از پنجره هایی که سر وصدای آن باعث صلب آسایش افراد داخل نشود اگرچه این میزان صدا کم می باشد.

مقایسه اسپیلت سقفی و دیواری

عملکرد دستگاه های کاست به طور کلی نسبت به انواع دیگر سیستم ها برتری دارند ، هرچند که بیشتر آنها در مناطق تجاری یا اداری نصب می شوند، اما تمایل دارند قدرتمند تر از سیستم های نصب شده روی دیوار باشند. آنها به خصوص برای شرایطی مناسب هستند که سیستم های اسپلیت دیواری یا سایر انواع سیستم ممکن است گزینه ای مناسب نباشند. همچنین دستگاههای سقفی کاستی گران تر از اسپلیت های دیواری می باشند.

 

ویژگی ها

ظرفیت سرمایش : 30000
ظرفیت گرمایش : 30000
کلاس انرژی A
شرایط کارکرد محیطی در مناطق حاره ای و معتدل T1 و T3
بدون اینورتر
15% کاهش مصرف انرژی نصبت به مدل هاب قبلی
تحمل کمپرسور بین دماهای 65C+ و 15C-
گاز مبرد R410A
نوع کمپروسور روتاری
پرتاب هوای چهار طرف(4way)
قابلیت نصب در سقف کاذب
قابلیت متراژ لوله کشی بالا
دارای پمپ تخلیه آب (درین)
ضد برفک (یخ زدایی) یا Defrost
مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی
پنج سال ضمانت و لوله و نصب رایگان
ساخت و مدل 2020 کشور اسلوونی

محصولات مرتبط