کولرگازی پنجره ای ال جی 18000

کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR، از نوع کولرهای گازی پنجره ای است که به صورت بدون اینورتر کار می کنند.

کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR، ساخت کشور کره است و در حالت عملکرد سرد، کار می کند.

ظرفیت برودتی کل کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR، برحسب BTU/H، 18000 و ظرفیت برودتی کل برحسب کیلووات، 5.3 کیلووات و ظرفیت برودتی کل برحسب تن تبرید، 1.5 تن تبرید است.

رده انرژی سرمایشی کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR، A است و منبع تغذیه آن به ترتیب 220/1/50، ولتاژ، فاز ، فرکانس است.

نوع مبرد به کار رفته در داخل کویل سرمایشی کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR

، R.22 و تعداد فاز آن، یک فاز و کل برق مصرفی آن برحسب آمپر، 10.3 آمپر و حداکثر توان ورودی آن برحسب کیلووات 2.25 کیلووات است.

کولر گازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR ، مجهز به کنترل دیواری و کنترل از راه دور می باشد.

در کولر گازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR ، پمپ درین وجود ندارد ولی این دستگاه، مجهز به شیر انبساط از نوع لوله مویی است و مجهز به فیلتر درایر نیز می باشد.

در زمان استفاده از ریموت کنترل کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR در نظر داشته باشید که هوای ورودی در دستگاه های کولرگازی، دارای ذرات معلق و بسیار ریز با ابعاد در حد میکرون است که برای تصفیه هوا از ذرات بسیار ریز، از کلید پلاسما در ریموت کنترل استفاده می شود.

به این صورت که بعد از روشن کردن کولرگازی ( که این کار با استفاده از دکمه ON/OFF انجام می شود) کلید پلاسما را فشرده و علامت خاصی روی صفحه نمایشی دیجیتال ریموت کنترل کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR ظاهر می شود.

نکته ای که می بایست در نظر داشته باشید این است که قابلیت استفاده از این دکمه در حالت خاموشی دستگاه نیز امکان پذیر می باشد.

پس از این که دکمه پلاسما را فشردید، می توانید در حالت خاموش بودن دستگاه نیز از این عملکرد استفاده کنید وبعد از فشردن دکمه پلاسما در حالت خاموش و فعال شدن مجدد این دستگاه، چراغ مربوط به حالت پلاسما را روشن کرده وفن خنک کننده را روی ریموت کنترل روشن، قرار دهید تا عملکرد تصفیه هوای ورودی به درستی قابل انجام باشد.

در کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR نیز همانند سایر کولر گازی های برند ال جی، دکمه های ذخیره و پاک کن (Saving and clean) وجود د ارند که این دکمه ها وظیفه تنظیم برخی عملکردها و تنظیم زمان های مختلف دستگاه را برعهده دارند.

بخش دیگری از ریموت کنترل کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR ، مربوط به دکمه خاموش و روشن کولر گازی ال حس است که به منظور روشن کردن دستگاه کولر گازی و خاموش کردن آن به کار برده می شود.

دکمه های Up/down یا بالا و پایین برای تنظیم دما و کنترل دمای کولر گازی ال جی به کار برده شده و بر روی ریموت کنترل کولرهای گازی ال جی واقع می شوند و به منظور کم و زیاد کردن دمای خنک سازی شده محیط به کار می روند.

در ریموت کنترل کولرگازی پنجره ای ال جی 18000 مدل W-196BR ، عملکرد خودکار را نیز می توانید فعال کنید. با تنظیم عملکرد خودکار، یک دمای مشخص با تلورانس 2+- درجه سانتی گراد قابل انجام است که با این سیستم قادر خواهید بود دمای محیط را ثابت نگاه دارید و نحوه عملکرد این سیستم، به این شکل است که بعد از روشن کردن کولر گازی، می بایست چندین و چند بار ، دکمه Mood یا انتخاب وضعیت عملکرد ریموت کنترل را کلیک کرده تا اطمینان حاصل کنید عملکرد خودکار آن انجام شده است.

در مرحله بعدی، توسط دکمه های تنظیم دما، میزان دمای مطلوب را تعیین نموده و با استفاده از دکمه سرعت فن یا fan speed سرعت چرخش پنکه فن را مشخص کرده و این عملکرد را فعال و تنظیم خواهید نمود.