کولر گازی ایران رادیاتور

کولر گازی ایران رادیاتور در حال حاضر یکی از پرفروش ترین های بازار داخلی به شمار می آید. گروه صنعتی ایران رادیاتور طی سال ها فعالیت در زمینه تولید تجهیزات گرمایشی و ارائه محصولات با سطح کیفیت بالا در حد استاندارد های ملی توانست در لیست پرفروش ترین محصولات تولیدی قرار بگیرد. این گروه تولیدی با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب و همچنین بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا توانسته محصولاتی مدرن و پیشرفته تولید و وارد بازار رقابت کند. یکی از دلایل خرید این محصولات میتواند کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه ی آنها باشد. شرکت ایران رادیاتور بعد از گذشت چند دهه حضور موفق و فروش گسترده محصولات تولیدی این گروه و با توجه به نیاز بازار و پشتوانه به تجهیزات پیشرفته در خط تولید و نمایندگی های فعال در سراسر کشور تصمیم به فعاليت در زمينه توليد سيستم های تهويه مطبوع نمود. گروه تولیدی ایران رادیاتور در سال 1395 اولین کولر گازی را تولید و در اختیار هموطنان ایرانی قرار داد. خرید کولر گازی ایران رادیاتور از نظر اقتصادی مقرون به صرفه بوده و زیبایی خاصی در دکوراسیون داخلی شما ایجاد می نماید. تمامی مدل های تولیدی در وب سایت دماپویا با گارانتی اصلی موجود می باشد. همچنین از دیگر تجهیزات تولیدی این شرکت میتوان به پکیج زمینی و دیواری اشاره نمود، که این محصولات مانند دیگر تولیدات ایران رادیاتور از سطح کیفیت بسیار بالایی بهره می برند و به دلیل تنوع در مدل و همچنین ظرفیت حرارت دهی میتوان در ساختمان های خانگی، اداری و یا تجاری از این محصولات بهره مند شد.

روش تعیین ظرفیت

کولر گازی ایران رادیاتور در ظرفیت های 9000 الی 30000 btu بر ساعت طراحی و تولید می شوند. به منظور تعیین ظرفیت مناسب با محیط مورد نظر خود لازم است نخست متراژ محیط مورد نظر خود را در نظر داشته باشید و بر اساس وسعت مساحت محیط، ظرفیت بیشتری را انتخاب نمایید. همچنین لازم است به موارد دیگری مانند میزان آفتاب گیر بودن، منطقه جغرافیایی، وضعیت و کاربری ملک که ممکن است اداری، تجاری یا مسکونی باشد توجه نمود و ظرفیت مناسب را از طریق این موارد تعیین کرد. انواع مدل های کولر گازی برند ایران رادیاتور از نظر موقعیت نصب به صورت ایستاده، پرتابل، پنجره ای و دیواری در مدل های متنوع و با ظرفیت های مختلف با قابلیت تولید سرمایش و گرمایش توليد و به بازار عرضه ميگردد. در حال حاضر می توان گفت یکی از فاکتورهای مهم حین خرید، قیمت کولر گازی برای مشتریان می باشد که میتوان گفت یکی از برندهای موجود در بازار به علت سطح کیفیت بسیار بالا و همچنین قیمت مقرون به صرفه و خدمات دهی اسپلیت ایران رادیاتور می باشد که سهم قابل توجهی از بازار رقابت را به خود اختصاص داده و توانسته طی مدت زمان کوتاهی به یکی از برندهای مطرح بازار تهویه مطبوع تبدیل شود.این اسپلیت ها با رده مصرف انرژی گرید +A تولید و در بازار موجود می باشند.

ویژگی های این محصول

کولر گازی اسپلیت ایران رادیاتور مزایای قابل توجهی دارند که موجب محبوبیت آن میان مشتریان می شود و فروش آن را افزایش می دهد. قدرت هوادهی این کولر گازی ها بسیار زیاد بوده و به سرعت محیط مورد نظر را خنک می سازند. برخی از مدل های این برند قابلیت دوگانه سرمایشی و همچنین گرمایشی را دارند؛ بنابراین در چهار فصل سال کاربرد دارند و هوا را به درجه مطلوب می رسانند. این مدل ها، در بازه دمای 7-  الی 43+ درجه کارکرد دارند و قادر به تنظیم دما و تامین آسایش و رفاه برای کاربران آن محیط هستند. در ادامه مزایای اصلی و ویژگی های مثبت کولر گازی ایران رادیاتور شرح داده شده است.