کولر گازی پاناسونیک ۱۸ هزار CS-RE18NKE

نکته قابل توجه در کولر گازی پاناسونیک ۱۸ هزار CS-RE18NKE ، بهره مند شدن سیستم کمپرسور از تکنولوژی اینورتر (Inverter technology) است که امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین فناوری ها در کولر گازی محسوب می شود چرا که به نگهداشتن دمایی مطلوب کمک کرده و در عین حال نیز حدود ۶۰% از هدر رفتن انرژی جلوگیری خواهد کرد. دریچه های انعطاف پذیر با حالت باز و بسته شدن اتوماتیک به جریان گردش هوا «Air flow» در ۴ جهت مختلف کمک خواهد کرد که در کنار آن به فیلترهای تصفیه هوا برای جلوگیری از انتشار ذرات گرد و غبار مجهز شده است.

خوب حالا نوبت به بررسی ظرفیت سرمایش و گرمایش آن است که به ترتیب از میزان ظرفیت ۲۰۵۰۰BTU/h و ۲۷۳۰۰BTU/h بهره می برد. جدا از امکانات ذکر شده این کولر گازی به ریموت کنترل کارآمد و ویژه ای مجهز شده که دارای یک صفحه نمایش LCD همراه با توابعی همچون دکمه تنظیم درجه دما، تابع فن، حالت مود، تنظیمات تایمر، دکمه خاموش روشن و … می باشد. فراموش نکنید بهترین اینورتر با برند پاناسونیک هم اکنون در سایت بانه بازار با قیمت ارزان موجود است.

مشخصات

ظرفیت ۱۸۰۰۰BTU/h
جریان هوا در ۴ جهت
دکمه تنظیم درجه دما
دکمه خاموش روشن
دریچه تنظیم وزش باد
سیستم یونسازی فعال
مجهز به کمپرسور اینورتر
تایمر ۲۴ ساعته
تعداد پنل : تک پنل
چراغ نشانگر بر روی بدنه
میزان مصرف انرژی : کم مصرف
پره های ضد فرسایش
تمیز کننده خودکار
سیستم کاهنده رطوبت
تایمر و حالت خواب
تنظیم سرعت فن
تولید سرمایش سریع

بررسی کولر گازی پاناسونیک 18000

پاناسونیک برحسب نیاز کاربرانش هر ساله انواع مدل های کولر گازی را در طرح های گوناگون تولید و روانه بازار می کند تا با تنوع بیشتری انتخاب کنید. برای مثال همین کولر که روبرویتان قرار دارد از ظرافت های خاصی بهره می برد که در همان نگاه اول به چشم می آید. رنگ براق و زیبای بدنه با پوشش سفید و ساختار کاملا فلزی و مستحکم، از تمرکز و دقت پاناسونیک در تولید و نحوه دیزاین این کولر دو تکه حکایت دارد. اسپلیت پاناسونیک مدل CS-RE18NKE، مجهز به چراغ نشانگر بر روی بدنه است و در قسمت جلوی پنل نیز لوگوی Panasonic حک شده است.

حالا می رسیم به دریچه تنظیم وزش باد و امکانات ریموت کنترل. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید دریچه تنظیم وزش باد با دقت زیادی طراحی شده که به محض روشن شدن کولر شروع به عملکرد می نماید و جریان پخش باد را به صورت گسترده به تمامی گوشه های اتاق و فضای مورد نظر می رساند. دکمه های کاربردی ریموت کنترل که در ادامه به بررسی آن می پردازیم؛ امکان استفاده راحت تر از کولرگازی را فراهم می کند.

یکی از مؤلفه هایی که در هنگام خرید کولر گازی از اهمیت زیادی برخوردار است؛ ظرفیت خنک کنندگی آن است تا همانطور که از آن انتظار می رود محیط و فضای مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن، خنک و متبوع نماید. پس برای یک انتخاب حرفه ای تر، این نکات را مورد توجه داشته باشید برای نمونه، محیط و نوع فضایی که کولر را برای آن سفارش داده اید؛ ویلایی، آپارتمانی و یا برای محیط های مسکونی و تجاری.

کولر گازی اسپلیت ۱۸ هزار پاناسونیک مدل CS-RE18NKE با توجه به ظرفیت کلی که برای آن در نظر گرفته شده؛ فضایی با ابعاد ۱۸ تا ۵۰ متر مربع را پوشش خواهد داد. البته خوب است این را هم بدانید که ظرفیت سرمایش کولر برابر با ۲۰۵۰۰BTU/h و گرمایش آن نیز ۲۷۳۰۰BTU/h می باشد. خبر خوشحال کننده ای که در مورد این کولر گازی سرمایشی و گرمایشی مطرح است؛ وجود درجه تنظیم دما «Thermostat» است که باعث می شود از سرد شدن بیش از حد فضای اتاق در تابستان جلوگیری کند. علاوه بر این می توانید از این اسپلیت به عنوان یک سیستم گرمایشی فوق العاده در زمستان بهره مند شوید.