کولر گازی پنجره ای 24000 بوش

کولر گازی ۲۴۰۰۰ بوش پنجره ای ، با استفاده از گاز مبرّد R22، در مدلهای فقط سرد و سرد و گرم و با برچسب انرژی رده A تولید شده اند.
کمپرسور و فن کولر گازی بوش پنجره ای مشابه کولر پرتابل در یک باکس قرار دارد و به صورت یکپارچه می باشد.به دلیل یک تیکه بودن کولر های پنجره ای اگر چه دارای وزن زیادی می باشند ولی حمل و نقل این کولر ها با سهولت انجام می گیرد و این سهولت حمل و نقل خود از مزیت های این کولر گازی می باشد.
توجه داشته باشید که معمولا کولر گازی ۲۴۰۰۰ بوش پنجره ای ، فاقد ریموت کنترل می باشند.
(کولرگازی های اسپلیت عمدتا دارای دو پنل بیرونی و داخلی هستند و نصب آنها نسبت به کولرهای پنجره ای پیچیدگی های بیشتری دارد).
در سایت مرجع و فروشگاهی بوش اسپلیت ( boschsplit.co )، مشخصات فنی و قیمت های تضمین شده انواع کولرهای گازی پنجره ای bosch ،با گارانتی اصلی و معتبر آنلاین سرویس 24 ، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند، برای شما عزیزان ارائه گردیده است.

بطور کلی کولر گازی های پنجره ای از اسپلیت های دیواری برق بیشتری مصرف می کنند.
قیمت کولر گازی ۲۴۰۰۰ بوش پنجره ای ارائه شده در بوش اسپلیت به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است .

 نحوه کار :

کولر گازی ۲۴۰۰۰ بوش پنجره ای ، با برق 220 ولت و تک فاز کار می کنند، همچنین جریان مصرفی این مدل 14 ~ 12 آمپر می باشد.

این دستگاه هوای گرم داخل منزل را از دریچه جلو با عبور از فیلتر گرد و خاک مکش می کند.این هوای گرم با برخورد به اواپراتور خنک شده و از طریق دریچه ای دیگر که اغلب کوچک تر از دریچه ورودی هوای گرم می باشد به داخل اتاق هدایت می شود.

 ویژگی ها :

ظرفیت سرمایش : 24000
ظرفیت گرمایش : 24000
کلاس انرژی A
شرایط کارکرد محیطی در مناطق حاره ای و معتدل T1 و T3
قدرت تحمل کمپرسور تا دمای بالا 65C+ و زیر صفر (15C-)
نوع مبرد گاز R22
نوع کمپروسور روتاری
پرتاب هوای چهار طرف
DEfrost و ضد برفک
عملکرد هوشمند دستگاه
سیستم سه بعدی کنترل دمای محیط
مجهز به سیستم تصفیه هوای خانگی
پنج سال ضمانت و نصب رایگان
ساخت و مدل 2019 کشور اسلوونی