نصب کولر اسپیلت

فصل تابستان یکی از بهترین فصل های بازار گرمی کولرهای گازی می باشد. در این فصل افراد اکثرا به خرید، تعمیر و سرویس کولر گازی خود می پردازند. اگر شما هم جز افرادی هستید در فصل تابستان قصد خرید کولر گازی را دارید بهتر است به این مقاله دقت داشته باشید و تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

خرید کولر گازی یک طرف و در طرف دیگر آن نصب اولیه ی کولر گازی می باشد. شاید به این موضوع توجه داشته باشید که نصب اولیه کار بسیار سختی می باشد و شما به تنهایی نمی توانید تمامی مراحل را به راحتی طی کنید و نیاز دارید تا با متخصصان نصب کولر گازی تماس حاصل نمایید.
برخی از افراد در این زمینه اندکی مهارت دارند و میخواهند کولر گازی را خودشان نصب کنند. برای نصب کولر گازی برای اولین بار بهتر است این مقاله را تا پایان مطالعه نمایید. هدف از نصب اولیه فقط نصب بعد از خرید نمی باشد و افرادی که تغییر مکان نیز می دهند هنگامی که می خواهند کولر گازی را نصب کنند باید همان مراحل نصب اولیه را طی کنند.
توصیه ی ما به شما این می باشد که در صورتیکه در این خصوص تجربه ی کاری و فنی ندارید بهتر است از دستکاری کولر گازی به شدت بپرهیزید زیرا دستکاری بی مورد شما باعث می شود تا کولر گازی به شدت آسیب ببیند و این برای شما هزینه بر و زمان بر خواهد بود. بهتر است در این صورت از دستکاری بپرهیزید و از متخصصان کمک بگیرید.

محل نصب کولر گازی

در محل نصب باید اقدامات نصب پلیت، سوراخ کاری، تنظیمات داخلی سپس تنظیمات بیرونی صورت بگیرد

 

حین انجام لوله کشی کولر گازی باید احتیاط کرده سپس فرایند، بررسی طول استاندارد، فلر کاری تمامی اتصالات و در آخر جوشکاری باید صورت بگیرد.

 

برای کار سیم کشی باید ابتدا مشخصات سیم کشی در نظر گرفته شود سپس اتصال سیم صورت گرفته و موارد نادرست تشخیص داده شود.

 

برای عایق کاری پوشاندن لوله ها و تخلیه لازم و ضروری می باشد.

 

در ایجاد وکیوم (خلاء) بررسی نشتی اولیه سپس وکیوم کاری و شارژ مجدد صورت می گیرد و پایان.

 

در امور پایانی نیاز می باشد تا قطعات داخلی و بیرونی و سپس بررسی درین (تخلیه) صورت می گیرد.

 

در بررسی کارکرد آزمایشی کولر گازی محل مورد نظر نصب بررسی شده سپس علائم چک می شود.